FİBROMİYALJİ VE GIDA İntoleransı

katılan veya fibromiyalji ile ilgilenen herkes için, bunu yaygın kas ve eklem ağrıları, kronik yorgunluk, uyku bozuklukları, minör bilişsel bozuklukları ve hastalıkları kapsayan bir hastalık olduğunu artık biliyoruz farklı yoğunluk ve kronik seyir ruh hali.

Diğer ağrı, tahriş olabilen bağırsak sendromu, migren, kadınlarda adet öncesi sendrom, miyofasyal sendromu veya temporomandibular eklem işlev bozukluğu ile ilişkili olarak, mevcut olabilir.

Bu kez hassas bağırsak sendromu veya hassas bağırsak sendromu veya hassas bağırsak sendromu koruyacaktır.
Onun sindirim semptomları motilite ve bağırsak hassasiyeti değişiklikler yanı sıra psikolojik faktörlere bağlıdır.
Bir gıda alerjisi sorumluluğu bazen yetersiz gerekçeli olmasına rağmen bu sendrom birçok değişikliklere neden olur.
bir besin değerlendirme yapılmalıdır sebebi budur. Bir psikoterapist ve / veya psikiyatrist ve diyetisyen işbirliği gereklidir. Doğru bir değerlendirme, detaylı açıklamalar ve önerilen değişikliklerin dikkatle izlenmesi dengeli bir diyetin rasyonelleştirilmesini izin verir.
Reaksiyonun hesap çeşitli düzeylerde alarak, gıda, belirli bir süre boyunca diyet kaldırılır. Bu eylem vücudu detoksifiye edecektir.
Aynı zamanda çapraz reaksiyon etkilerini önlemek için benzer herhangi bir şeyi çıkarmak için hastayı tavsiye eder.
Hipokrat yiyecek yalnız ilacını olalım” belirtti! “O zaten her şeyi anlamıştı.
bağırsaklarımızı tahrip ve fibromiyalji için yıkıcı bir başarısızlık yaratmaktadır Birçok gıdalar.
Söz konusu ama bunun birikim hoşgörüsüzlük, böyle güçlü bir zehir neden olacağı gıda kendisi değil. Gıda yanı sıra, gıda endüstrisi de vücutta metabolize ve hoşgörüsüzlük neden olmaz katkı ekleyerek sorumludur.
bağırsaklarımızı zayıflatır Gıda intoleransı gecikmiş aşırı duyarlılık tip 4 (kronik alerji) ‘dir. bir yılan gibi, sessiz, zararlı ve onun tepkiler gecikmelidir veya yarı geciktirdi.
kitap olarak “Fibromiyalji, kapsamlı bir programdır sağlıklı olsun ve esenlik ile yeniden” Dr JP Curtay, tek günlük bir fibromiyalji yapmak için bir diyet değişikliği danışmanlık kudret helvası bulabilirsiniz. avantajı ilaçların aksine hiçbir yan etkisi olmasıdır.
Uzun bir süreçtir, ancak hastaların nerede zaten önerilen program grupları ağrı büyük bir azalma ile olumlu sonuçlar vardı çünkü kitap bitmemiş olsa bilimsel çalışmalar dayanmaktadır.
İlgi, doymuş yağlar, yüksek glisemik indeksi olan şekerler azaltmak alkol tüketimini sınırlamak, sağlıksız katkı önlemek ve pişirme, karşılığında düşük karbonhidrat glisemik indeks gıdalar alımını arttırmak omega-3 ve iyi proteinler açısından zengin.
O fibromiyalji tamamen veya kısmen yok olmaya acılarını bkz yüzden gıda hızlı bir bakış plaka kaldırılacak yapalım. doymuş yağ oranı yüksek çoğu gıdalar hindistan cevizi yağı, hurma yağı, tereyağı ve ördek karaciğer yağ vardır. onlar çok bir lezzet sunmak çünkü her ne kadar çok yüksek derece kaçınılmalıdır işten gibi besinleri tamamen dağılmış ve artık sağlık yardımı vardır.
Biz gluten bahsetmeden hoşgörüsüzlük konuşamıyor. Metabolik bozukluklar ve davranış (STELIOR dernek) hakkında bilgi, araştırma ve çalışma için uluslararası merkezde belası.
Gluten intoleransı uzun bir alerjen / majör antijen olarak kabul edilmiştir. bu gluten hatırlayın en tahıl endosperminde nişasta ile birlikte proteinlerin bir karışımıdır. Bu insanlar tarafından tanıtıldı kadar doğal değildir ve gut zarar verir bu yüzden. ikincisi zehir emmek için tasarlanmamıştır. Glüteni, buğday içerdiği proteinlerin yaklaşık% 80’dir.
Hatırlatma: Tüm tahıllar gluten içeren !! fark tüketmek olup olmadığını belirleyecek prolaminlerin oranıdır. Prolamin tahıl gluten dolayısıyla değişen seviyeleri, iyi ya da zehirli olabilir.
prolamin prolin ve glutamin amino asitlerinin yüksek muhtevasına sahip tahıl taneleri, bir depolama proteinlerdir. Biraz yükseltmek Hububat küçük prolaminlerinin içerirler. (Ara)
tahıl örnekleri ve bunların oranı Prolaminler:
buğday (buğday), yazıldığından ve kamut =% 69 alfa gliadin
hordein Arpa = 46 ila 52%
secalin ait = 30 ila% 50 çavdar
= 55 Mısır zénine% ‘si
Sorghum =% 52 cafirine
Darı =% 40 panicine
avenin% 30 Yulaf = 20
Teff =% 12
fonio inf =% 10
pirinç = 5% orzénine
karabuğday, Amaranth ve Quinoa = çok düşük.
Neden bazı gıdalar vücut tarafından tolere edilmez mi?
Bazı, fındık, süt ürünleri, soğan için, mantar onların nöropatolojik acıyı tetikleyecektir. Diğerleri için, o her türlü, et sosları gluten edilecek ve daha sonra diğerleri için bu gıdaların bir dizi olabilir ve bu nedenle çok kısıtlayıcı yeme olacaktır.
Nedenle, sağlıklı bir diyet ve gıda kombinasyonları dikkatli olmak şarttır.
Bunun için, düzgün sindirim ve asimilasyon kendi zirve noktasındadır iyi gıdalar kullanarak, çeşitli diyet ile gıda ilişkilendirmek gerekir.
kötü sindirim durumunda (yetersiz çiğneme, yüksek yağlı yem, enzimatik zayıflık …) asimilasyon bozulacak.
Çok hızlı sindirim durumunda, ince bağırsak yoluyla gıda geçişi kısa süreli tüm besinlerin asimilasyonunu engeller. Bu sonuç, eksiklikleri itibaren.
Sindirim bozuklukları, yemeklerden, mide gazı sonrası yorgunluk, şişkinlik kötü sindirim sonucudur.
Genellikle bu sorunlar bu devam ederse, bu sorunlar bizim sağlığını yerinden çünkü biz dikkatli olması gereken yoksul gıda dernek kaynaklanmaktadır.
Yani bizim vücudun düzgün asimilasyonu için, bizim biyolojik kapasitelerinin mükemmel yeterliliğini bulmalıdır. Kaynak: abcnaturopathie.com
fibromiyalji gibi, bir hastalığı geliştirme gıda proteinleri sorumluluk teyit etmek için, üç koşulların yerine getirilmesi gerekir:
1 protein gıda tamamen gastrointestinal mukoza-2 proteini ulaştı sahasına hastalıklı bir organ, beyin ve bunun zararlı etkileri göstermektedir
soruna proteinin 3-tahliye iyileşmesini ya da bozuklukların iyileştirilmesi getirir.
fibromiyalji 50 ila% 80 önemli deri reaksiyonları bulunmaktadır.
tahriş gibi, bu reaksiyonlar rahatsız giyen giysiler hissedebilirsiniz. döküntü kırmızıdır ve yükseltilmiş ve engebeli edilebilir. Bu acı veya tahriş edici veya nihayet ürpertici duygu neden olabilir.
Bu fenomeni açıklamak için, bilim adamları fibromiyalji cilt hassasiyeti neden bir bağışıklık reaksiyonunu harekete inanıyoruz. Reaksiyon histamin ve heparin serbest bırakır. Histamin kaşıntı ve cilt hassasiyeti ve heparin dahil bir kimyasal koşul olan kanın temizlenmesi ve hematom kolaylaştırır sahip bir madde olmasıdır.
Kızarıklık da alınan ilaçlar geldiği için dozajını okumak için emin olabilir.
Fibromiyalji özellikle el ve parmaklarında, kuru cilde sahip olma eğilimindedir.

Fibromiyalji yaşadığı alerji arasında, biz de göz sorunları hakkında konuşabilirsiniz. […]

Loading...

Leave a Comment