FİBROMİYALJİ: Son olarak Sağlık Sigortası tarafından tanınan

Fibromiyalji Fransa resmi ve güvenilir belge sendromu için bir “fibromiyalji plug” Hastalığın ameli.fr Sigorta web sitesinde yayınlanması memnun kaldı.

2010 yılında Ulusal Tıp Akademisi raporun 2007 yılında yayınlanmasından, sonra şimdiki Inserm kolektif uzmanlık bekleyen Sağlık raporunun Yüksek Kurumu Rehberlik ve (1. yarı 2018) , Fibromiyalji Fransa hastaları, uzmanları ve medyayı bakın hangi doğru halka resmi görmek üzere arzusunu ifade etmişti.

Nitekim çünkü profesyoneller ve hastalar gibi internette yayınlanan çeşitli çelişkili veya telaşlandırıcı bilgi Derneği’ne sağlık çalışanları, tıp uzmanları ve halk için hasta ve şüphecilik için endişe kaynakları, onaylanabilir veya yaygın dağıtılabilir boyuta güvenilir bir kaynak belge olması gerekliydi.

Fibromiyalji Fransa HAS CNAMTS Sağlık Genel Müdürlüğü (Sağlık Bakanlığı çift yönlü) ve birkaç yıldır görüşmede bu yönde bir istek dile getirmişti. Nisan 2017 yılında biz sağlık sigortası tarafından talep edilen “tanı ve fibromiyalji sendromu tıbbi yönetimine ilişkin öneriler için istek” (2016 yılında parlamento araştırması) çalışma programına HAS onayı vardı 2017 kayıt sürecinde oldu. ”

 

Bu memnuniyeti olduğunu  tanımı ve nedenleri, belirtileri ve: Fibromiyalji üzerine doğru bilgi için 16 yıldır kampanyalar yürütüyordu Derneği, 4 bölüme ayrılmıştır web Ameli.fr Sağlık Sigortası ile ilgili yayın ağırlıyor tanı, tedavi, fibromiyalji ile yaşayan.

Böylece bu formu fibromiyalji  https://www.ameli.fr/assure/sante/themes/fibromyalgie  da bizim konuşma inandırıcı olması bitirmek izin vermelidir  kalitesinin iyileştirilmesi çok fazla, birincil amaç “fibrosceptiques” kronik ağrı hastaların yaşam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *