Dikkat: Fibromiyalji için bu tehlikeli ilaç 10 kişiyi öldürdü

Bir ilaç eroin 40 aşırı doz ve Sacramento alanı 12 günlük bir süre içinde en az 10 ölüm üzerinde neden olduğu 100 kat daha güçlü olduğu söylenebilir.

Sağlık yetkilileri insanlar fentanil, genellikle kanser hastalarına reçete güçlü sentetik afyon içeren sahte hapları hakkında bakım ve kronik ağrıyı tedavi etmek için uyarır. Norco, daha az güçlü afyon, 3 $ için 5 $ bir hap gelen iken ölümcül ilaç sokakta satılmaktadır. Natasha Butler oğlu 28, Jerome, bunun Norco olduğunu düşünmüş birinden ilacı satın sonrasında hayatını kaybetti söyledi.

Onun 3 çocuklu Jerome Butler resim
“Onun organlarını kapattı. O böbreklerini kapattı. O ciğerini kapatır. Beyni şişmişti. Doktor onun için yapabileceği bir şey olmadığını söyledi söyledi. Bir hap, “Butler söyledi.

DEA ajanı göre, John Martin, ilaç Çin ve Meksika’dan ABD’ye kaçak taşınır. “Biz Meksika’da, o güneybatı sınırında uyuşturucu kaçakçılığı normal kanallardan büyüdü dağıtılır, bu Çin’de yapılan inanıyoruz” Martin dedi.
İlaç ayrıca gücünü artırmak için eroin ile karıştırılır ve bazen kullanıcılar bazen ilaçlardan ölme olasılığının en yüksek olduğu, eroin satılır.

haplarla örtülü fentanil doz aşımı sonrasında hasta oldu Sacramento County insan sayısı sağlık bakanlığına göre 48 yükseldi.

Hasta 48 kişiden dokuz kişi Sacramento County öldü ve bir kişi Yolo County öldü, Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sacramento Bakanlığı belirtti. San Joaquin County ölen olmadığını rağmen, dört kişi gizlenmiş hapları aşırı doz bulundu.

67’ye erkekler ve kadınlar, yaşları 16 eşit sayıda departmanı söyledi, fentanil sahte hap aşırı doz.

İlk raporlar sokakta satın Norco hapları olduğu düşünülen şeyle ilgili aşırı doz bilgilendirmek için 24 Mart’ta geldi. Ancak, daha sonra haplar aslında toksikoloji haberlere göre, Norcotable benzemeye bir opioid fentanil isim olarak biliniyordu olduğu keşfedilmiştir.

Fentanil eroine göre kez 80 morfinden daha güçlü süreleri ve yüzlerce daha tesirli olduğu tahmin ediliyor

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *