Costochondritis, przyczyną bólu w klatce piersiowej u pacjentów z fibromialgią

Costochondritis, przyczyną bólu w klatce piersiowej u pacjentów z fibromialgią

Duży odsetek osób z   fibromyalgia   mają objawy takie jak ból w klatce piersiowej i klatki piersiowej spowodowanego costochondritis, zapalenie chrząstki, która łączy żebro do mostka i które często mogą być mylone z chorobami serca.

Ból zwykle występuje z tymi objawami:

 

  1. Palenie w żebrach.
  2. Czuje się po lewej stronie pudełka.
  3. Może przychodzić i odchodzić i jest łatwy w obsłudze, z dobrym zarządzaniem układem oddechowym.
  4. Ostry i palący dyskomfort w górnej części klatki piersiowej.
  5. Bardzo podobny do ataku serca.
  6. Nieregularne bicie serca

Przed jakimkolwiek bólem w   klatce piersiowej  , najlepiej jest szukać pomocy u specjalisty, ponieważ może to  być costochondritis  , może to być również ze względu na problemy z sercem.

Mimo że jest to choroba, która jest sklasyfikowana jako łagodne, to jest bardzo bolesne, i jest to jedna z głównych przyczyn bólu w klatce piersiowej. W przypadku pacjentów z fibromyalgią, zapalenie jelit może stać się przewlekłym i trudnym problemem, który można zażyć ze sobą.

leczenie

Jeśli objawy nie są tak silne, można uniknąć wykonywania czynności, które wywierają presję na zaatakowany obszar, wykonuj masaż szyi i ramion, aby zmniejszyć napięcie mięśni, uniknąć stresu i weź relaksującą kąpiel wieczorem. idziesz do mięśni. łóżko

Kiedy odkryjesz Costochondritis, możesz leczyć je lodem lub lekami, ale zawsze powinieneś stosować się do zaleceń lekarza, ponieważ stosowanie zimna i ciepła oraz niektóre zabiegi mogą zmienić Fibromialgię bez nadzoru.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *